Legenda w nowym wydaniu – Bingo Max Online

30 kw.

Bingo Max Online – kasa fiskalna z linii urządzeń, które pracują na polskim rynku od ponad 20 lat. Przez użytkowników opisywana jest słowami: bezawaryjna, pewna, funkcjonalna. Sprawdzi się znakomicie jako kasa sklepowa. Polecana szczególnie do małych punktów handlowych, ale także zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, małej gastronomii, czy pensjonatów.

Czerpiąc z doświadczenia

Kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online to urządzenie, które posiada wszystkie cechy i parametry znanej linii Bingo. Jej prosta i gustowna linia obudowy, powoduje, że świetnie wkomponuje się właściwie w każde miejsce sprzedażowe. Wygląd tej kasy jest jednak ciągle zmieniany i modyfikowany, by sprostać najnowszym trendom. Niezmienne są natomiast solidność jej wykonania i łatwość użytkowania.

Bingo Max wyposażona jest w wytrzymałą i wygodną klawiaturę mechaniczną z możliwością zaprogramowania 42 klawiszy skrótu do najważniejszych funkcji, np. raportów dobowych, miesięcznych, szybkiej sprzedaży najczęstszych towarów lub usług, płatności kartą. Dzięki temu użytkownik może o wiele szybciej i sprawniej obsługiwać klientów. Pracę z urządzeniem ułatwia także zastosowanie wrzutowego mechanizmu drukującego, w którym wymiana papieru zajmuje dosłownie kilka sekund, a także dużych i czytelnych wyświetlaczy – zarówno operatora, jak i klienta. Bingo Max Online to urządzenie, które może współpracować z wagą, skanerem, terminalem płatniczym, szufladą kasową.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że Model Bingo Max Online oferuje zaprogramowanie bazy towarowej o maksymalnej wielkości 10 000 PLU oraz zdecydowanie upraszcza zarządzanie asortymentem, pozwalając na skonfigurowanie nawet 100 grup towarowych oraz stosowanie rabatów w przypadku konkretnych PLU bądź kategorii. Co więcej za sprawą tej kasy fiskalnej produkty lub usługi będą miały jednoznaczne nazwy na paragonach, składające się z maksymalnie 40 znaków.

Powiew nowości

Bingo Max Online to kasa przyszłości. Po pierwsze kasa umożliwia zarówno zaprogramowanie logo firmy w nagłówku wydruku, jak i dostosowanie pozostałych treści do bieżącej sytuacji oraz drukuje uproszczone faktury, czyli paragony z NIP-em nabywcy. Po drugie, co obecnie szalenie istotne, ta kasa gwarantuje automatyczne przekazywanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas. Użytkownik sam decyduje w jaki sposób urządzenie będzie się komunikowało z CRK. W wariancie standardowym kasa oferuje połączenie przez Ethernet (po podłączeniu do firmowej sieci LAN) albo USB (po podłączeniu do komputera i udostępnieniu internetu). Wersje rozszerzone umożliwiają korzystanie z sieci za pomocą łącza Wifi lub GSM. Posnet Bingo Max Online zapisuje wszystkie ważne informacje we wmontowanej pamięci chronionej.  Ta kasa daje użytkownikowi wiele praktycznych rozwiązań – oprócz tych standardowych także niespotykane w innych urządzeniach. Choćby połączenie z szalką ważącą Fawag, dzięki czemu zyskuje funkcję kaso-wagi (operator nie musi przepisywać danych ważonych towarów na kasę, ponieważ urządzenie jest kompatybilne z szalką i pobiera te informacje automatycznie). Na podobnej zasadzie odbywa się współpraca z nowoczesnym terminalem Posnet Netpay (z opcją udostępnienia internetu bezpośrednio z terminala). Ta kasa to nie krok, ale skok w przyszłość.

One Reply to “Legenda w nowym wydaniu – Bingo Max Online”

  1. Kasę bingo mam od kiedy pamiętam, pierwsza była jeszcze szaro-zielona, ostania czarno-pomarańczowa, a teraz wymieniam na nowy motel i znowu biorę Bingo. Nie zdarzyło się, żeby ta kasa zawiodła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *