Rozmiar ma znaczenie, czyli porównanie drukarek Posnet Thermal XL2 Online i Posnet Temo Online

20 maj

Szukasz drukarki o dużej mocy, sprawnym i szybkim mechanizmie drukującym, szerokich i długich rolkach, dużej bazie towarowej, które wpasuje się w Twoje stanowisko pracy i połączy z komputerem, wagą i skanerem? A może urządzenia, małego, lekkiego, które zmieści się do kieszeni lub przegródki w torbie i zdalnie, po Wifi lub Bluetooth, połączy się z komputerem? Oba, tak odmienne od siebie rozwiązania, znajdziesz w ofercie marki Posnet.

Jak dwie krople…

Wszystkie drukarki marki Posnet, także Thermal XL2 Online oraz Temo Online, są urządzeniami słynącymi z solidnego wykonania, zbudowanymi na mocnych podzespołach. Wyposażono je w termiczne mechanizmy drukujące Seiko, umożliwiające szybką wymianę rolki. Posiadają czytelne wyświetlacze. Zapewniają wydruk NIP-u nabywcy na paragonie oraz zmianę waluty ewidencyjnej. Działają sprawnie i niemalże bezawaryjnie. Nowsze modele wyposażone są w pamięć chronioną umożliwiającą zdalną archiwizację danych oraz funkcjonalność urządzenia typu online, w tym przesyłanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas.

Urządzenia Posnet bez problemu odnajdą się w  systemie, który będzie pracował w Twojej firmie. Zarówno Temo Online, jak i Thermal XL2 Online współpracują z komputerem lub terminalem typu POS . Obie zostały wyposażone w popularne protokoły komunikacyjne: Posnet i Thermal. A to z kolei sprawia, że są zgodne z wieloma programami dla firm (sprzedażowymi i sprzedażowo magazynowymi), które są dostępne na polskim rynku.

Z pozoru, nowe urządzenia w ofercie drukarek marki Posnet, różnią się tylko wielkością obudowy. Ale różnic jest o wiele więcej…

 

Posnet Thermal XL2 Online – drukarka do najtrudniejszych wyzwań

Posnet Thermal XL2 Online
Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Linia drukarek Thermal XL znana jest użytkownikom urządzeń fiskalnych od wielu lat. Najnowsza wersja wyposażona w funkcję Online, pozawala połączyć się z Centralnym Repozytorium Kas nie tylko po USB lub Wfi, ale co niedostępne w innych modelach, także przez LAN/Ethernet – co jest najszybszą i najlepszą metodą. Decydując się na zakup drukarki Thermal XL2 Online, sam zdecydujesz, jaka wersja konstrukcyjna będzie najbardziej odpowiednia do Twojego punktu sprzedaży: standardowa z wyświetlaczem na wysięgniku, czy też wbudowanym w pokrywę drukarki OLED.  Kombinacji jest więcej, bo ta konkretna drukarka, oferuje dwie szerokości rolki termicznej – 80 mm lub 57 mm – obie dosyć szerokie, dzięki czemu paragony na nich drukowane są wyraziste i czytelne. Nie bez znaczenia jest też długość rolki, aż 100 metrów, dzięki czemu, nawet przy intensywnej eksploatacji, nie trzeba jej często wymieniać. Wydruk 47 linii na sekundę, to kolejna zaleta tego urządzenia, stworzonego do intensywnej pracy na stanowisku kasowym. Przy tym wszystkim Posnet Thlemra XL2 Online jest niewielka. Kompaktowość, wielozadaniowość, wytrzymałość, szybkość to słowa, którymi opisać można tę drukarkę. Jeśli prowadzisz duży sklep, supermarket, hurtownię, kino, stację paliw, to jest to urządzenie, które wspomoże Twój biznes.

 

Posnet Temo Online – wielka moc w małej obudowie

Posnet Temo Online – wielka moc w małej obudowie
Drukarka fiskalna Posnet Temo Online

Jak na tle stacjonarnej, nowoczesnej, niezłomnej siostry Thermal XL2 Online, wypada Posnet Temo Online? Doskonale. Obie drukarki zbudowane są przecież na tych samych, solidnych podzespołach. Temo, w przeciwieństwie do Thermala, jest jednak stworzona do zgoła innych zadań. To najmniejsza drukarka fiskalna na rynku. Bez problemu zmieści się do kieszeni, czy torebki. Jest idealnym rozwiązanie do prowadzenia działalności mobilnej, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. A jeśli potrzebuje ładowania, to wystarczy podłączyć ją do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Doskonale sprawdza się na parkingach samochodowych, w wypożyczalniach rowerów lub sprzętu pływającego. Chętnie korzystają z niej fryzjerzy i kosmetyczki. Jej nieduży rozmiar sprawia, że bez problemu można ją schować do szuflady biurka, nie zaburzając jej wyglądem wystroju kancelarii, czy gabinetu, dlatego chętnie wybierana jest przez lekarzy i prawników. W tak małej, dyskretnej obudowie kryje się wiele ciekawych funkcji, jak choćby możliwość umieszczenia czarno-białego logo firmy, bądź hasła reklamowego lub dodania kodu kreskowego. Drukarka umożliwia także emisję dodatkowych wydruków, typu kupon rabatowy, informacje o promocji lub jakikolwiek inny komunikat promocyjny.

 

One Reply to “Rozmiar ma znaczenie, czyli porównanie drukarek Posnet Thermal XL2 Online i Posnet Temo Online”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *