Drukarka fiskalna, która będzie taka, jak zechcesz

14 lut

Z roku na rok zwiększają się możliwości drukarek fiskalnych, które możemy znaleźć w ofercie dystrybutorów technologii sprzedaży. Przyzwyczailiśmy się także do tego, że większość urządzeń tego typu to niezbyt duże modele. Ponadto, wiele drukarek, które są obecnie produkowane, pozwala przedsiębiorcy na wybór różnych wariantów technologicznych lub konstrukcyjnych. Tak jest m.in. w przypadku Posnet Trio.

Podstawowe informacje o drukarce Posnet

Model Trio zaoferuje przedsiębiorcy wiele rozwiązań, które możemy już chyba uznać za standard w technologiach sprzedaży. Drukarka fiskalna Posnet została wyposażona przede wszystkim w moduł elektronicznej kopii paragonów, a więc w praktyczne rozwiązanie, zapewniające przechowywanie istotnych danych w formie cyfrowej. W przypadku Trio warto jednak podkreślić, że karta microSD, na której zapisywana jest wspomniana dokumentacja, ma pojemność 4 GB. Dzięki temu urządzenie zagwarantuje przechowanie bardzo wielu kopii paragonów.

Drukarka Posnet na pewno będzie mogła współpracować z rozbudowaną bazą towarową. Prezentowany tu model jest w stanie obsłużyć nawet do 250 000 pozycji PLU, które zostaną wcześniej skonfigurowane w oprogramowaniu sprzedażowym. Ponadto, mechanizm termiczny Trio wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Dzięki niemu urządzenie wystawia zarówno paragony fiskalne, jak i inne dokumenty, w tym faktury VAT, z prędkością 30 linii na sekundę. Dużą zaletą tej drukarki jest też fakt, że pozwala ona na stosowanie nazw produktów i usług o maksymalnej długości 80 znaków (z dodatkową linią opisu).

A może w połączeniu z tabletem?

Posnet Trio to obecnie jedyna drukarka fiskalna na rynku, którą można w praktyczny sposób zintegrować z tabletem. Wystarczy wzbogacić urządzenie rejestrujące w specjalny uchwyt, stanowiący opcjonalne wyposażenie do tego modelu. Co zyska przedsiębiorca, który zdecyduje się na takie rozwiązanie technologiczne i konstrukcyjne? Przede wszystkim oszczędność cennej przestrzeni w miejscu pracy. Posnet Trio zintegrowana z tabletem będzie bowiem wyglądała jak terminal komputerowy typu POS. Równocześnie jednak, przy zastosowaniu oprogramowania sprzedażowego i tabletu dostępne okaże się proste konfigurowanie parametrów pracy drukarki, np. bazy towarowej czy wystawianych dokumentów.

Rozszerzenia standardowych interfejsów

Drukarkę fiskalną Posnet można dostosować do potrzeb firmy także pod względem obsługiwanych standardów wymiany danych. W wersji podstawowej Trio znajdziemy popularny port komunikacyjny USB, jednak moduły rozszerzeń pozwalają na rozbudowanie tej funkcjonalności. W urządzeniu można zastosować zarówno złącze RS-232 czy dodatkowe wejście USB, jak i moduł Bluetooth, zapewniający bezprzewodową współpracę z innymi ogniwami systemu. Co więcej, każdy moduł rozszerzeń do Posnet Trio gwarantuje podłączenie szuflady kasjerskiej. Nie ma więc wątpliwości, że jest to drukarka fiskalna, która poradzi sobie nawet w nieco większych rozwiązaniach systemowych dla firm.

One Reply to “Drukarka fiskalna, która będzie taka, jak zechcesz”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *