Novitus Next, czyli następny krok kas fiskalnych

24 sty

Rozwój technologiczny pozostawia swój ślad na wszystkich urządzeniach – także fiskalnych. I gdy przedsiębiorcy, szukający odpowiedniej kasy, zaczynają sądzić, że już nic ich nie zaskoczy, najczęściej właśnie wtedy pojawia się model oferujący innowacyjne możliwości. Tak było z Revo marki Posnet, tak było też w przypadku K10 od firmy Elzab. I ta sama sytuacja dotyczy nowoczesnej kasy rejestrującej Novitus Next. Co ciekawego ma w zanadrzu to urządzenie?

Co powiesz na kasę fiskalną… z tabletem?

Pierwszą innowacją, której absolutnie nie da się przeoczyć, jest urządzenie, z jakim zintegrowano kasę, a mianowicie – tablet. Pełnowartościowy, dysponujący funkcjami spotykanymi w innych tego typu modelach. Jakie to ma znaczenie dla obsługi kasy marki Novitus? Przede wszystkim, rozwiązanie to zapewnia komfort znany z obsługi tabletu lub smartfonu. Użytkownik ma szansę wyboru liczby, koloru i przeznaczenia wyświetlanych na ekranie klawiszy (nie trzeba wspominać o swobodnej konfiguracji przycisków funkcyjnych, prawda?). Ponadto, istnieją opcje charakterystyczne dla tej technologii: możliwość przeglądania poczty elektroniczne i internetu, korzystania z różnych, przydatnych aplikacji czy też obsługi bazy towarowej lub stanów magazynowych w trybie online, praktycznie z dowolnego miejsca. Ale, co ciekawe, kasa posiada również tradycyjną klawiaturę, zatem podatnik przywiązany do tradycyjnych rozwiązań bez trudu opanuje pracę za pomocą modelu Next.

Next, Android i NoviCloud, czyli kasa fiskalna nowej generacji

Funkcje typowe dla tabletu to nie koniec tematu „możliwości kasy Next”. Za tym jednym rozwiązaniem technologicznym idą ciekawe i atrakcyjne opcje. Urządzenie pracuje w oparciu o system Android, a zatem pozwala na konfigurację i aktualizację narzędzi, którymi się ono posługuje. Co więcej, producent oferuje również coś takiego, jak NoviCloud – czyli możliwość umieszczania niezbędnych danych w chmurze (np. elektronicznej kopii paragonów). Pierwszy raz urządzenie fiskalne dysponuje takimi atutami!

Baza towarowa duża jak nigdy dotąd!

Wiadomo, że jedną z podstawowych kwestii przy wyborze urządzenia fiskalnego jest wielkość obsługiwanej bazy towarowej. W końcu, na co komu kasa, nawet najnowocześniejsza, jeśli nie jest w stanie współpracować z całym, posiadanym asortymentem. Dlatego liczba PLU zawsze musiała być traktowana priorytetowo, nawet, jeśli dany model oferował różne warianty tego parametru. Tymczasem Next znosi tego typu dylematy, bowiem oferuje zaprogramowanie dowolną liczbę pozycji towarowych. Dzięki temu kasa znakomicie sprawdzi się w przedsiębiorstwach nastawionych na rozwój działalności i asortymentu. A w każdym razie – zapewni komfort obsługi całej oferty w takim kształcie, jaki obecnie posiada.

Trzeba jednak dodać, że to tylko niektóre atrakcje, oferowane przez kasę fiskalną Novitus Next. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym urządzeniu, kliknij tutaj – tylko nie zapomnij też podzielić się swoim zdaniem na jego temat tutaj, w komentarzach 🙂

One Reply to “Novitus Next, czyli następny krok kas fiskalnych”

  1. Mnie by chyba najbardziej przekonała opcja dowolnego poszerzenia liczby pozycji towarowych 🙂 może to nie najnowocześniejsza strona modelu Next, ale jednak dość innowacyjna i korzystna – w końcu to jedna z najważniejszych funkcji w tego typu urządzeniach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *