Kolektor danych RS50 – nie tylko do odczytu kodów kreskowych

21 wrz

Zagadnienia związane z automatyczną identyfikacją pojawiły się na naszym blogu już w ostatnim wpisie, gdy omawialiśmy wybór odpowiedniego skanera kodów kreskowych. W dzisiejszym tekście chcielibyśmy jednak zaprezentować Wam urządzenie, które pozwala nie tylko na odczytywanie, ale także na przetwarzanie danych. Poznajcie terminal mobilny Cipherlab RS50. Model wyposażony w czytnik 2D Imager, panel dotykowy oraz bardzo wydajny procesor.

Kolektor z mocnymi podzespołami

Współczesne kolektory danych to bardzo często wydajne urządzenia, w których stosuje się mocne podzespoły. Podobnie jest w przypadku terminala przenośnego Cipherlab RS50. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że pod względem wydajności kluczowych podzespołów, wspomniane urządzenie wyróżnia się na tle pozostałych modeli. Wszystko za sprawą nowoczesnego procesora Cortex A53 2.0 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Takie połączenie gwarantuje wyjątkowo szybkie zarządzanie zgromadzonymi informacjami. Ponadto, model RS50 posiada 16 GB pamięci Flash oraz slot kart microSD, który może obsługiwać nośniki o maksymalnej pojemności 32 GB. W rezultacie, kolektor marki Cipherlab zapewnia przechowywanie bardzo dużej ilości danych.

Intuicyjne odczytywanie i przetwarzanie danych

W Cipherlab RS50 obecne są zaawansowane rozwiązania techniczne, które zdecydowanie usprawniają wykonywanie obowiązków. W tym przypadku na uwagę zasługuje nie tylko fakt, iż urządzenie zostało wyposażone w obszerny panel dotykowy – wykonany w technologii pojemnościowej, z praktyczną funkcją multi-touch. Wspomniany model jest ciekawą propozycją dla wielu przedsiębiorców także dlatego, że posiada precyzyjny moduł skanujący Imager 2D. Dzięki temu Cipherlab RS50 może odczytywać zarówno kody kreskowe 1D, jak i 2D. Wystarczy dodać do tego, że w kolektorze danych zainstalowany jest system operacyjny Android, aby otrzymać naprawdę piorunujący efekt. Okazuje się bowiem, że korzystanie z terminala marki Cipherlab w niczym nie odbiega od używania najnowocześniejszych smartfonów czy tabletów. Mamy po prostu do czynienia z niezwykle wydajny i funkcjonalnym urządzeniem, które zdecydowanie zautomatyzuje pracę w niejednej firmie.

Jakość wykonania Cipherlab RS50

W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy coraz częściej zwracają uwagę na to, jaką jakością wykonania charakteryzują się rozwiązania dla handlu czy usług. Przekłada się to bowiem na codzienną pracę, a konkretnie – wytrzymałość i niezawodność danej technologii. Jak w tej kwestii prezentuje się kolektor danych Cipherlab RS50? Urządzenie na pewno może się pochwalić bardzo solidną i szczelną konstrukcją. Świadczą o tym 2 ważne parametry – odporność na upadki z wysokości 1,8 m oraz wysoka norma szczelności IP-67. Innymi słowy, terminal mobilny Cipherlab zagwarantuje dużą wytrzymałość na intensywną eksploatację. Ponadto, atutem modelu RS50 są wyjątkowo małe wymiary, które wynoszą zaledwie 168 x 80 x 26 mm. Dzięki temu kolektor zagwarantuje zarówno łatwe transportowanie, jak i wygodne wykonywanie obowiązków.

Gdzie sprawdzi się wydajny terminal mobilny?

Na koniec warto jeszcze odpowiedzieć na pytanie, które w takiej sytuacji zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Mianowicie, gdzie sprawdzi się kolektor danych marki Cipherlab? W tym przypadku trudno wymyślić jakiekolwiek ograniczenia w zastosowaniu. Model RS50 jest po prostu uniwersalnym rozwiązaniem technologicznym, które może być wdrożone zarówno w punktach handlowych, jak i hurtowniach, firmach logistycznych czy zakładach przemysłowych. W każdym okolicznościach zaoferuje on bowiem szereg przydatnych funkcjonalności.

One Reply to “Kolektor danych RS50 – nie tylko do odczytu kodów kreskowych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *