Co oferuje drukarka Novitus Delio Prime E?

14 wrz

Model Delio Prime E jest produkowany przez markę Novitus już od jakiegoś czasu. Przez ostatnie lata zyskał opinię wydajnego i wszechstronnego rozwiązania technologicznego, które jest w stanie sprostać największym wyzwaniom. Pytanie jednak, czy aktualnie również warto zainwestować w Novitus Delio Prime E? Jednoznaczną odpowiedź da tutaj jedynie analiza parametrów i funkcji tej drukarki fiskalnej.

Niezawodna technologia wydruku

Novitus Delio Prime E została wyposażona w mechanizm termiczny Citizen LT281, który świetnie radzi sobie z wystawianiem różnych dokumentów – paragonów fiskalnych, faktur VAT oraz wielu innych wydruków niefiskalnych. W modelu tym można stosować rolkę o maksymalnej długości 60 metrów, zaś sama instalacja materiału eksploatacyjnego jest bardzo prosta. Z kolei prędkość wydruku w Delio Prime E wynosi 26 linii tekstu na sekundę. Ma to duże znaczenie przy obsługiwaniu klientów, ponieważ nie muszą oni długo czekać na wydanie paragonu.

Bezpieczna kopia paragonów

Z drukarką fiskalną marki Novitus przechowywanie kopii paragonów nie stanowi żadnego wyzwania. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w moduł elektroniczny, który zapisuje wspomniane dane na karcie pamięci SD. Rozwiązanie to gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo istotnej dokumentacji. Użytkownik modelu Delio Prime E może w każdej chwili umieścić dane np. na pendrivie, płycie DVD, komputerze czy też dysku zewnętrznym. Na tym jednak nie koniec…

Po pierwsze, drukarka wykorzystuje tylko 1 rolkę papieru termicznego. Dzięki temu, że nie trzeba stosować dodatkowego materiału eksploatacyjnego, zmniejszają się koszty związane z eksploatacją urządzenia. Po drugie, archiwizacja danych przebiega tutaj automatycznie, więc użytkownik nie musi składować wielu papierowych rolek w sterylnych warunkach.

Praca w systemie sprzedaży

Czy drukarka Delio Prime E poradzi sobie we współczesnych systemach sprzedaży? Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Świadczą o tym zwłaszcza obsługiwane przez nią interfejsy i protokoły komunikacyjne. Jeśli chodzi o złącza, model marki Novitus oferuje różne ich rodzaje – zarówno 3 porty RS-232, jak i 2 wejścia typu USB. Poza tym, w drukarce znalazło się miejsce na interfejs do współpracy z szufladą (DE-9, 24 V). Tak duża różnorodność przekłada się na realne korzyści. Novitus Delio Prime E może wymieniać dane z komputerem lub terminalem komputerowym, czytnikiem kart magnetycznych, PinPadem, modemem, skanerem czy terminalem EFT.

W przypadku protokołów komunikacyjnych ważne jest to, że drukarka rejestrująca może dzięki nim współpracować z wieloma popularnymi programami dla firm: sprzedażowymi, sprzedażowo-magazynowymi, gastronomicznymi.

Do 150 000 pozycji towarowych

Model Delio Prime E bez problemu poradzi sobie z obsługą rozbudowanego asortymentu. Po wcześniejszym zdefiniowaniu produktów i usług w oprogramowaniu sprzedażowym, drukarka będzie mogła współpracować z bazą PLU o wielkości 150 000 pozycji. Dodatkowym atutem jest zaś fakt, że Novitus Delio Prime E zapewnia jednoznaczną identyfikację asortymentu. Wszystko dzięki temu, że urządzenie drukuje paragony fiskalne, na których nazwy produktów i usług mogą mieć nawet 40 znaków.

 

Jak widać, pomimo kilku lat obecności na rynku, Novitus Delio Prime E nadal nie ma się czego powstydzić. Urządzenie pod wieloma względami dorównuje modelom, które mają swoje premiery w dzisiejszych czasach. Innymi słowy, można bez obaw zainwestować w tę drukarkę rejestrującą.

Źródło: www.pckf.pl

One Reply to “Co oferuje drukarka Novitus Delio Prime E?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz CAPTCHA *